| CosmiNel24 a întrebat:

De ziua mea ce sa aleg? Un Iphone 5 sau un laptop Asus?
Si ce benificii aduc fiecare...
P.SsadNu le iau la mana a doua tongue)

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Decat sa iti iei iphone mai bine iti iei laptop Asus+un telefon cu android. Laptopul este evident mai bun pentru jocuri. Acum nu stiu ce vrei tu.

4 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Cosminel, chiar consideri ca era necesar sa mentionezi ca nu le vei cumpara la mana a doua?

| CosmiNel24 explică (pentru ellai):

Nu era neaparat necesar.happynumai ca daca as fi luat Iphone-ul 5 la mana a doua ar fi la fel ca un laptop Assus la pret.

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Pai iphone ca e Apple si Asus ca e laptop si sunt bune la jocurii laptop-urile Asus dar cu a spus si MrRapBoy mai bine iti iei Samsung s2-3 si lapto-ul dorit de tine.Multumesc

| CosmiNel24 explică:

MrRapBoy si AlbertoAlbertruzuDragutu 2014 au raspuns cam la fel..insa am dat funda celui care a raspuns primul.