| Similion a întrebat:

Ce să aleg iPhone 7(La mâna a doua) sau A8 nou. Multumesc

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Auzi dar tu in vaiata ta numai de Smasung si iPhone ai auzit...mai intreseaza-te sa vezi ca sunt si alte smartphone-uri mult mai bune si mai ieftine decat cele de la iPhone si Smasung

Dar ca idee A8 este cea mai mare teapa de la Samsung din toata existenta lui, sau asa cred, poate sa fie una si mai mare big grin
(este mult prea overpriced) si iPhone 7 mi se pare cel mai ok de la Apple

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Sunt posesor de A8, iar daca as avea acei bani, mi-as lua 7 fara sa ma uit inapoi. E prea slab A8-ul plus ca nici Fortnite nu merge pe el.

| Badea_Adrian_1982 a răspuns:

IPhone 7, iar daca mai pui 100 de lei chiar și 7 plus