| IlincaSivanly a întrebat:

Hey >TPU
Am o gramada imensa de postere si reviste Bravo, Bravo Girl si Popcorn care stau degeaba aruncate intr-un colt, si ma doare sufletul sa le arunc asa, dar de folosit nu le mai folosesc.
Exista vreo sansa sa le vand sau ceva? Ca pe o colectie, sau nu stiu.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune un anunt sau du-le pur si simplu la un centru de reciclare si o sa-ti dea o suma mica pe ele.
Daca ai cool girl vreau eu. laughing Am o mini colectie, de restul nu-s interesata.

| BroascaCuElice a răspuns:

Pe olx

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aici pe site nu ai nicio șansă să le vinzi, dar cred ca nu gasesti asa usor clienti, sunt vechi revistele, decat sa te duci in tîrg cu ele dar nu merită efortul, si ca saz intrii in tirg(in vitan) plătesti intrarea, deci ce i ei pe mere dai pe pere, cum se zice

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Nu le arunca.Trebuie doar sa ai rabdare multa. Pune la vanzare pe olx, okazii si la jumate.Astea merg binisor. Uite eu am reusit sa vand dupa 2-3 ani 50 de placi de muzica populara.Nu mi-am pierdut speranta.
Am vandut mai multe obiecte nefolositoare din casa...

| HarleyQuinn a răspuns:

Reciclează-le sau dă-le prietenilor.

| faceboom a răspuns:

Pune pe olx, okazii, lajumate. Daca nu se vand in 2 saptamani le poti arunca linistit.

Oricum le-ai citit, le-ai studiat si-au indeplinit rolul.

| Sammanta a răspuns:

Cel mai bine este sa le donezi cuiva care si le doreste.

| Btsforever a răspuns:

Buna! M-ar fi interesat niste postere din niste numere mai vechi, dar nu foarte vechi...