| anonim_4396 a întrebat:

In ce as putea sa investesc 1.200 lei?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A investi înseamnă să îți aducă un profir, cu un risc minim, într-un timp relativ scurt.
Este o sumă prea mică ca să faci o investiție finaciară cu ei.
Poți încerca un depozit bancar pe timp de un an, de exemplu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o tabara, dar mai strange 1 an, ca sa ai bani suficienti sa mergi la anul.

| Andreeush a răspuns:

Depinde, căuta ceva de care să ai nevoie.

| Lucian4 a răspuns:

Investeste in educatia ta

| TFlorentina8050 a răspuns:

Daca esti fata ai putea sa iti cumperi kit pentru unghii cu gel, semipermanenta, o sa faci buni din asta daca o sa te perfectonezi. Daca esti baiat nu stiu ce sa iti recomand

| TFlorentina8050 a răspuns:

Si daca vrei te pot inscrie eu la oriflame, persoane iti vor cere produse din catalog, tu dai comanda si cu cat comanda este mai mare cu atat reducerea si profitul vor fi mai mari, Pe langa banii pe care o sa-i castigi o sa castigi si produse.