| Vali215 a întrebat:

În ce aș putea să investesc 1000 de lei?

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In aur. Cumperi de la amanet, este ieftin.

| gabicoo a răspuns:

Băutură și femei!
hee hee

| Donsavas a răspuns:

În tine. În dezvoltarea ta personală.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Donsavas):

Este vrajeala, fac bani cei care vand cursuri sau carti.
Inf livrata de cei care vand cursurile o gasesti gratis pe net.

| Donsavas a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Nu am zis nimic de cursuri sau carti.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Donsavas):

Nu asta insramna dezvoltare personala?

| Donsavas a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Poate să facă un curs de limbi străine, un curs de calificare în care să învețe o meserie, poate să si plateasca un abonament la sala, să meargă la un psiholog în orientare profesionala etc.

| Furnicuta000 a răspuns:

Iti cumperi o masina de facut vata de zahar si stai cu ea la colt de strada, parc, balci etc. (cat mai legal posibil). Altceva nu vad ce ai putea face cu 1000 lei care sa iti aduca bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca altora nu le-ar lua mult sa se gandeasca la asta rolling on the floor
Daca n-ai nevoie de mobilier sau parate casnice noi, poti sa-i donezi undeva, cel mai bine la un centru de plasament (dar ca sa fii sigur ca donatiile ajung la ei, mai bine nu le da banii direct, ci intreaba-i, poate chiar pe copii, ce si-ar dori sa primeasca.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Investeste in fonduri mutuale de obligatiuni:Erste, BRD si Raiffeisen au cele mai performante fonduri.

| Vali215 explică:

10000* sorry

| Gigi777 a răspuns:

Pastreaza banii caci nu stii cand o sa ai nevoie de ei in viitor, dar este bine sa te gandesti si la altii care au mai mare nevoie de acesti bani decat tine. Sanatate!