| GrozavuCamelia a întrebat:

La comanda de retur pe Epantofi nu trebuie indicat contul? Sau se face plata prin curier?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i si intreaba i pe ei, intra pe siteul E pantofi si ai acolo datele lor de contact suni si intrebi, nimeni nu stie aici pe TPU procedura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Restituirea fondurilor se va efectua astfel:

Dacă ai achitat comanda prin PayU, restituirea se va efectua în contul aferent cardului utilizat la plata comenzii inițiale.

Dacă ai achitat comanda la curier - ramburs, restituirea se va efectua în contul notat pe formularul de returnare înregistrat online.

E destul de clar pe site

| Sophieka a răspuns:

Teoretic trebuie sa ai in cutie o fisa mica pentru completarea returului in care precizezi contul bancar.

Ii poti contacta maine la numarul de support pentru detalii sau prin email chiar acum.