| Raluka0001 a întrebat:

Oare cand ridic odata cardul? Mi-au zis ca voi primi mesaj de la BT carduri, dar tot astept. De vineri am facut cererea. Voi cat credeti ca mai intarzie?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Maine mergi la BT si intreaba le pe fetele alea de la birou, ei te au in baza de date poate ca ti lda personal nu astepta sa ti l aduca la usă, te duci si intrebi ca nu esti prioritate pentru ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost, mi s-a zis sa astept mesajul. Deja l-am primit ca a sosit cardulhappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci ti a sosit cardul, bravo multa sanatate, o seara frumoasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

| Brizbriz a răspuns:

Pentru un motiv care imi scapa, toti romanii "neaosi" considera BT ca fiind o banca buna, in afara de faptul ca, cu mult chiu si vai, in sfarsit au copiat dupa ING bancomate care permit si incasare, si non-stop, in afara de faptul ca sunt JAVRE... auzi, dupa ce ca primesc poprire, deci mi se iau bani in draci, CU ULTIMA NESIMTIRE **CRASA** imi mai pun si comision de 150lei pentru ca vezi doamne ce au muncit ei saracutii, ca sa imi puna poprirea pe cont angry (se numeste ABUZ... dar, "multi vad putini cunosc")

revenind la ce te doare pe tine, in afara de toate astea de mai sus, nu sunt in stare, sa cumpere aparate de stantat carduri, asa cum face ING si sa iti dea cardul pe loc, nu prin posta, peste 1-2 saptamani pana la 3 luni!

| Nirvanaaa a răspuns:

Saptamana asta ar trebui sa fie gata.

| Yuoia a răspuns:

1. In weekend si Bancile sunt libere, nu numai tu.
2. Cardurile sunt emise personalizat. Nu ies instant ca cele de fidelitate din farmacii.
Dureaza pana la 2 saptamani.

| Raluka0001 explică (pentru Yuoia):

Stiu ca sunt libere... dar o prietena l-a luat in 2 zile

| Catrice a răspuns (pentru Raluka0001):

Si eu tot în 2 zile l-am luat. aia e, o fi cererea marehee hee

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Catrice):

Ok demon lord

| CIaudiu a răspuns:

≈)))) in weekend nu se lucreaza, iar in medie dureaza cam o saptamana pana il primesti (mai mult sau mai putin) avand in vedere situatia pandemica a tarii.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia10girl a răspuns:

Pana la 2 saptamani