| Dobre_Andreea_1994 a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi. Mi-am facut un card de student la BRD pe 27 februarie, dupa 10 zile m-am dus sa il ridic dar mi-a spus ca nu a ajuns si sa revin peste 2-3 zile.Am revenit, dar mi-a spus ca inca nu este gata, am asteptat inca o saptamana si m-am dus iar dar am primit acelasi raspuns si mi-a spus sa nu ma vin ca ma va suna el cand ajunge cardul si ca atunci avea doar pinul. Trecuse mai mult de o saptamana si nu ma sunase asa ca m-am dus iar. Cred ca deja nu mai suporta sa ma si mi-a spus ca s-au pierdut o serie de carduri si ca vor primi inapoi comisionul pe care il platisem si va face el iar cardul [dintre toate cardurile pierdute mi-a spus ca doar la al meu nu a primit aceasta confirmare/ comision, nici nu stiu sigur daca asa se procedeaza] si ca va dura maxim o saptamana. Au trecut 2 saptamani si sincer nu stiu ce sa fac. Sa ma duc la o alta filiala BRD sau cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-ti faci card la BT. Nu au comision si comisionul de interogare sold este de 30 bani. In plus la ei vine cardul intr-o saptamana.

| Dobre_Andreea_1994 explică (pentru Salontanul):

As fi vrut sa stiu daca pot face ceva in legatura cu acest card. Nu pot sa imi fac la BT deoarece facultatea primeste doar carduri ing si brd[am nevoie de card pentru a primi bursa]