| aLeXsNs a întrebat:

Am un Nokia 5228 si problema este ca nu mai suporta cardul adica il introduc si nu se vede nimic, am incercat cu zeci de carduri si nu merge, stiind ca telefonul a luat o cazatura, ce credeti ca are! astept raspuns de la toti! FUNDAA + VOOT

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu el la un service.Nu este de la nici un soft.

| aLeXsNs explică (pentru darrio2007):

Da la asta ma gandesc, auzi imi poti raspunde totusi la alt ceva, Talking Tom Cat 2 mi-o merge pe el?

| alexs99 a răspuns:

Daca telefonul nu suporta cardul poti intra la setari card si sa-l activezi, daca tot nu merge du-l la service.

| rauzan94 a răspuns:

Asculta cauta niste coduri pentru Nokia sa iti resetezi softul din el si mie mi s-a intamplat asa la telefonul meu si dupa ce am resetat telefonul mi-a mers big grin funda te rog

| aLeXsNs explică (pentru rauzan94):

Nu cred ca-i de la soft, atunci cand mi-a cazut cred ca s-au strambat niste cleme
o sa ma duc maine cu el la reparat as vad ce are