| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, a mai patit cineva sa faca retragere instanta pe Paypal pe Card, dar banii sa intre in 24-48H? Adica nu mai inteleg nimic, pana vinerea trecuta, am facut vreo 3-4 retrageri, toate au intrat instant, de sambata nu stiu ce s-a intamplata, atunci cand am facut retragere, am primit notificare ca, transferul va intarzia din motive de securitate si banii au intra abia a doua zi. Repet, retragere prin card care, in principiu, este INSTANTA!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Eu am primit la o ora dupa retragere.

| Wr3nch a răspuns:

Ai tras de prea multe ori boss si le se pare ca e suspecta activitatea. Transfera o suma mai mare in loc de transfere mici, daca tot iti trebuie extra cash.

| GoldenBoy17 explică (pentru Wr3nch):

Am facut o retragere de ieri pe la ora 15, nici pana acum nu ai procesat Transferul. Oare sunt sanse sa nu mi mai vad banii?

| Wr3nch a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Mai asteapa pana maine la aceiasi ora si daca nu poti sa faci ticket la serviciu clieti.

| GoldenBoy17 explică (pentru Wr3nch):

Am trimis deja mesaje, dar nu raspunde Nimeni