| BezeaToxica a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa strang niste bani si am auzit de site-ul 2parale.Este de incredere? Ma costa ceva? Cine lucreaza acolo sa imi lasa si mie un id de mess sau sa imi explice despre ce este vorba! Sau daca stiti alte moduri de a face bani spuneti(dar lasati un id de mess sau niste intructiuni!

6 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Mai bun si mai sigur decat 2Parale este urmatorul program de afiliere, completeaza formularul si dupa inscriere poti incepe activitatea, aici vei gasi informatii si dovezi de plata: http://bit.ly/10Zsyv5

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| GabyG a răspuns:

Am vazut multi care s-au plans de 2parale ca nu prea platesc la timp (cineva I-a sacait 6 luni sa ii trimita banii). Oricum un site de incredere este adfly. Doar ca iti trebuie multi vizitatori.

| Future1234 a răspuns:

Daedalus Onnline. Faci sondaje [de opinie..stii ce sunt clar. ] si primesti puncte. La 1000 puncte poti sa scoti 10 euro pe paypal sau orice altceva. pe sondaj primesti 50, 25, 100 de puncte big grin. Succes

| bogddan4you a răspuns:

Acolo lucrez eu si idul mess anonim4you44 si te pot ajuta mult numai las mesaje pe TPU ca numai raspund intro pe mess.

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Aia-s de treaba da vezi sa nu incalci vreo regula ca papa bani