| georgemessi a întrebat:

Am fost ieri sa-mi scot niste bani pe card. Am introdus parola(era corecta) si dupa am dat sa-mi dea ghitanta mi-a,,mancat" cardul?
De la ce mi-a,, mancat" cardul?
Si are ceva daca ma duc peste 3-4 zile sa rezolv treaba cu cardul ca nu eu sunt titular pe el.
Si cam ce ar fi de facut ca sa recuperez cardul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cardul era expirat. Tu nu poti face nimic, doar titularul.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Singura solutie este ca titularul sa mearga la banca pentru a vedea cum poate rezolva aceasta situatie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar titularul il poate recupera. Trebuia totusi sa suni la numarul special al bancii pentru situatii de genul asta

| Kaℓi a răspuns:

Titularul cardului e singurul care poate sa rezolve. Bancomatul il retine daca e expirat, probabil asta e explicatia.

| georgemessi explică (pentru Kaℓi):

Nu e expirat. Are ceva daca titularul se duce sa recupereze cardul dupa o saptamana?

| Kaℓi a răspuns (pentru georgemessi):

In principiu nu, dar ar trebui sa sune totusi la banca respectiva si sa spuna ca o sa mearga sa-l ridice.