| Adipoo990 a întrebat:

Salut, am o întrebare, sunt șofer pe tir și mi-aș deschide o firma de transport marfa, eu as prefera sa iau doar volvo Fh mi se par super, voi ce camioane recomandați?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scania e cel mai bun la consum, dupa 400. 000km incep sa se aprinda martorii la bord asa e la orice camion. Nu are probleme grave de fel. Daca iti platesti soferii bine si pui tracker sa nu te fure la motorina o sa fie bine. Volvo e cam naspa de fel la aspect

| Denila123 a răspuns:

Scz ca va intreb
Urmeaza sa dau orasu pentru remorca c e, dupa ce termin cu permisu
Trebuie sa dau atestatele
Spuneti-mi si mie va rog de unde sa invat
Si este adevarat ca de da sa scriem si pe o foaie?
Va rog lasatim un raspuns

| mgtow a răspuns (pentru Denila123):

Inveti pentru atestate aici
https://www.arr-atestate.ro/

Sau la scoalafaci gratuit pe pc

| gabriel2004o a răspuns (pentru Denila123):

Ai chestionare pe net

| Denila123 a răspuns (pentru gabriel2004o):

Bun
Si cate intrebari sunt toate
Ca sunt atestate cpi
Altele
Si nu stiu ce sa aleg
Uni zic ca se va da si o proba sctisa

| gabriel2004o a răspuns (pentru Denila123):

Pai am văzut aplicații care au și chestionare de genu
Cel puțin am una în telefon :https://play.google.com/......ps/details
(Ai de toate tipurile de permis și poți sa și selectezi categoria de tir sa le faci pe toate)
Dar cu atestatul nu te pot ajuta :/