| Vertic_Sergiu_1996 a întrebat:

Salut, as dori sa cumpar primul album Parazitii (Poezii pentru pereți-1995), stie cineva unde l-as putea găsi?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria123456789011 a răspuns:

Eu gaseam intr-un timp si in anticariate. Unele anticariate!
Daca nu-ti trebuie urgent poti sa cauti si prin targuri.
Nu stiu ce sa zic, dar sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Le poti descarca de pe Youtube cu Youtube to mp3, si apoi le arzi be un disk printabil (lightscribe) si ai discul original cu poza printata pe disk si melodiile respective

| Vertic_Sergiu_1996 explică (pentru IIIshaneIII):

Sunt total de acord si ideea este foarte buna, dar albumul original vine cu casetă. Daca mi-ar trebui sa le ascult le-aș pune in playlist. Mie imi trebuie caseta, dar multumesc de idee!

| VLAD1452 a răspuns:

Din pacate nu se poate gasi.