| Mariusandu a întrebat:

As dori sa îmi răspundă cineva care a făcut un credit la Ing pe repede înainte cel cu dobânda de 8, 95% parca așa, as vrea sa îmi iau un credit de 100 sau 150 de milioane și as vrea sa știu dacă e așa de bine cum se zice și in reclame sau pe site. As vrea sa știu dacă sunt clauze ascunse sau alte chestii. As vrea sa știu dacă plătesc lunar chiar cât îmi arată pe site. Va rog frumos

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Uite, foloseste asta sa compari, nu stiu exact daca's chiar la zi si daca's de la toate bancile dar in mare ar trebui sa fie. http://www.efin.ro/produse/compara

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isuse cristoase, 100 milioane?
Dar ce faci frate cu banii aia, iti cumperi un palat?
Depinde ce salariu sau avere ai ca sa iei un credit, si daca nu ai o casa de cateva sute de mii de dolari, nu-ti da tie nimeni 150 milioane!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dobanda aia e doar daca iti incasezi veniturile la ei... si e o dobanda destul de mare si asa. Mai exista costuri legate de analiza dosarului si probabil pentru asigurarea de viata

| Mariusandu explică (pentru suntserios):

Și merita sa faci la ei? Sau la alții?

| Mariusandu explică (pentru Mariusandu):

10.000 lei frate vorbeam in bani vechi nu in bani noi

| suntserios a răspuns (pentru Mariusandu):

Normal ca merita sa faci acolo unde ai dobanda mai mica nu?

| Mariusandu explică (pentru suntserios):

Deci la ei?