| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, aș dori să plec în America cu work and travel și aș apela la un credit de nevoi personale însă nu găsesc unul cu rambursare integrala la un termen scadent, majoritatea sunt cu rate lunare fixe. Cunoașteți vreo banca care oferă un astfel de credit la care nu trebuie sa plătesc lunar, ci sa restitui suma+dobânda la finalul programului?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu te opreste nimic sa achiti tot creditul chiar daca il faci pe rate. Atata ca dai 1% (sau mai mult, depinde de banca) din valoarea totala ca penalizare.