| CristiB93 a întrebat:

Salut
Ce parere aveti despre ghidul succesul online a lui Marian Ion, ati auzit de el? este cineva care la achizitonat? a reusit careva sa faca bani urmand ghidul? sau ce parere aveti despre el?

6 răspunsuri:
| pintoiualin a răspuns:

Salut Cristian!
Nu am citit acel ghid si nu as vrea sa ma pronunt inainte, dar parerea mea este ca nu se merita sa cheltui bani pe ceva care mai mult ca sigur nu o sa te ajute.
Genul asta de programe sunt cu sfaturi de genul " Studiaza piata, gaseste o nisa, fa-ti un site, investeste bani in el si POATE o sa dea rezultate". Totusi ramane ca tu sa iei decizia care crezi ca e buna.

| CristiB93 explică (pentru pintoiualin):

Ai dreptate cand spui ca e genul in care trebuie sa studiezi piata si sa gasesti o nisa, dar de ce crezi ca nu o sa ma ajute?

| pintoiualin a răspuns (pentru CristiB93):

Eu am cumparat acum ceva vreme un astfel de ghid dar era scris de un domn din strainatate, si este in limba engleza. Pe langa faptul ca m-a ajutat destul de mult sa inteleg unele lucruri, am reusit sa-l iau la un pret destul de rezonabil. Daca doresti, iti pot da cateva din acele sfaturi gratuit. Da-mi un mesaj privat cu o adresa de email sau un id de messenger si putem discuta.

| CristiB93 explică (pentru pintoiualin):

Uite iti dau aici id meu de mess cryss.cryss32winking

| pintoiualin a răspuns (pentru CristiB93):

Ok te-am adaugat.

| pintoiualin a răspuns (pentru CristiB93):

Ok, te-am adaugat