| doinajbkhv a întrebat:

Salut, cum poti face bani pe internet

8 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Daca ar fi posibilitatea sa stai in fata unui calculator si sa faci bani, pe cine ai mai vedea sarac?
Daca nu stii ceva programare, sa administrezi site-uri sau ceva informatica la nivel avansat, nu prea ai cum.

| DarthRevan a răspuns:

E simplu, doinajbkhv, trebuie sa te dezvolti.Si sa studiezi pietele actuale de pe internet, eu am tot cautat.Si sunt destule. Problema e alta, ce te pasioneaza pe tine, ce puncte tari ai? esti destul de bine dezvoltat incat sa stii ce ai face zi si noapte? cat ai fi dispus sa lucrezi? vrei doar sa ai bani?

| BogdanMx a răspuns:

Exista un Program International la care participa aproape 1 milion de oameni din toata lumea. Persoanele respective sunt fundraiseri pentru o Fundatie care plateste tratamentul copiilor bolnavi de cancer. Datorita unui sistem de plata care a creat o solutie electronica pentru acest Program toti fundraiserii afiliati primesc instant in contul lor din sistemul de plata un comision cand cineva ofera un suport financiar. De acolo banii se retrag pe card.

| Robert186 a răspuns:

Pai ai putea sa completezi sondaje online
Sa joci diferite jocuri care de răsplătesc cu bani reali
Da vinzi pe diferite sărituri obiecte care nu îți mai trebuie
Sa îți vaci un blog
Sa îți faci un canal de yutube
Sa faci reclama unor firme le diferite site-uri
Sper sa te ajute

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com

| demifcm77 a răspuns:

Daca iti place contabilitatea poti face contabilitate, daca esti sociabil poti face un blog/videoblog, daca iti place informatica poti face site-uri la comanda si jocuri, iar daca crezi ca esti un bun economist, poti investi la bursa. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Lucru a răspuns:

Buna ziua! Va propun o noua companie care necesita investitii, dar este 100% sigur, ca daca chiar compania se inchide sau nu mai plateste dvs va puteti intoarce banii inapoi, de la 1000$ investiti si mai mult inchei contract cu compania, poti primi de la 0.9% pana la 3.58 % zilnic din suma investita.Compania este deschisa din 2012 si lucra doar cu persoanele juridice acum din 2016 a inceput sa lucreze si cu persoanele fizice. Un exemplu daca investiti suma de 1000$ incheiati contract cu compania pe 70 zile pe cit timp este valabila investitia, timp de 70 zile dvs primiti 1358$ venit pasiv si compania intoarce inapoi suma investita, adica 1000$, suma minima pe care o puteti investi este 100$ suma maxima 50.000$. Va intereseaza?