| NeymarJr11 a întrebat:

Salut fratilor, exista vreun site online de imprumut unde poti face un imprumut fara adeverinta de venit, doar cu buletinul?

PS : Dau Funda Ms!

Răspuns Câştigător
| FruttiFresh300 a răspuns:

Unele bănci acordă credit pentru nevoi personale fără adeverință de venit. Bineînțeles, nu e o suma uriașă, dar suficientă.

| NeymarJr11 explică (pentru FruttiFresh300):

Cautam ceva pe internet pentru 7 zile

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Nu e prea bine sa faci împrumuturi în mediul online. Mergi pe calea cea mai sigura când e vorba de bani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista site-uri de imprumut, sau banci, care sa dea bani, fara sa fie acoperiti si siguri ca-si iau banii inapoi, cu dobanda aferenta.
Dar, exista camatari locali, care iti dau bani fara sa te intrebe de adeverinta de salarizare, doar ca iti rup o mana sau un picior, daca indraznesti sa nu le inapoiezi banii, la data stabilita, lucru pe care nu-l recomand.
In orice caz, daca nu ai servici si nici nu poti face dovada unui loc de munca, cum dumnezeu inapoiezii banii aia?