| aNOnim1221 a întrebat:

Salut,
recent mi s-a furat cardul. Aveam cont la Barclays UK. Am impresia ca persoana respectiva stia si codul. Inainte sa il anulez, as dori sa stiu ce poate face cu cardul meu daca are codul pin, si de asemenea se poate loga si online in Online Banking... Multumesc frumos,

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate sa scoata toata suma de pe card ori sa plateasca online, lasandu-te fara bani pe card.
Anunta imediat banca, ca sa-l anuleze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca are pinul iti scoate toti banii de pe card, nu e suficient?