| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un job care sa fiu platit la zi, am 17 ani jumate si 10 clase terminate. Am fost exmatriculat in clasa a 11 a deci pot sa lucrez full time. Ce idei de joburi imi puteti da sa fiu platit la zi ca am nevoie de o suma de bani pentru avocata. Eu as fi vrut sa incerc ca ajutor de barman am lucrat 4 luni ca ajutor de barman dar nu prea se mai gasesc acuma fiind legea asta cu fumatul. Astept idei de joburi chiar si un site/numar de contact zona Bucuresti. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tot in vreo cafenea incearca sa-ti cauti, chelner sau ceva de genul, la altceva nu prea ai sanse la 17 ani.

| KodrutZ a răspuns:

Avocata? Ai omorat vreun coleg?

| Tudor_Adrian_1998 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu. Imi trebuie pentru pensia alimentara ca il dau pe tata in judecata si vreau sa ma grabesc ca vine si vara si stiu ca judecatoria ia concediu toata vara sau o luna nu mai stiu sigur.

| KodrutZ a răspuns (pentru Tudor_Adrian_1998):

Si ai tu asa speranta ca o sa se miste repede? La cum stiu justitia de la noi, daca o sa castigi, iti vei vedea pensia alimentara probabil cand o sa ai si tu copii...

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra ca opearator interviu asistat de calculator de acasa sau daca esti din Bucuresti la sediul firmei
intra pe http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/ pentru amanunte

| pisicutablue a răspuns:

Ar trebui sa iti faci cont pe OLX si cauti joburi in zona ta. Poti incerca e la terase, KFC.
Iti pot da linkul unui joc in care poti sa scoti bani, dar beneficiile vor aparea in 2-3 luni (asta e daca ai nevoie de bani in viitor, sa ai o sursa pasiva)http://www.marketglory.com/strategygame/Stefania2018