| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU. Am aplicația my brd și trebuie cineva sa-mi vireze niște bani în contul meu, trebuie sa-i dau acel Iban?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
IBAN este codul de identificare a contului tau.

| iulianr a răspuns:

Da. Trebuie IBAN-ul.

| Violleta2022 a răspuns:

Este bine sa nu-ti vireze nimeni niste bani acolo, ca tu ai doar 14 anisori si Politia se infiinteaza la usa voastra imediat cum iti intra mai mult de 100-200 lei in cont.

Ti-am mai explicat si cu alta ocazie, NU primi bani murdari din droguri si furturi. Esti copil mic si nu vrei sa faci puscarie juvenila la anisorii astia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| UserRo10 a răspuns:

Ibanul si numele.
My brd nu mai este de mult valabil si este si demodat. Treci la You BRD

| Darius50boss a răspuns:

Da