| Prtio a întrebat:

Am completat formularul de la KFC pe net. Ziua urmatoare ma sună cei de la KFC si le zic ca nu pot vorbi pentru ca e multa galagie. Ei mi-au spus daca e ok sa ma sune ziua urmatoare dupa amiaza si nu m-au sunat. Saptamana trecuta iarasi am facut formularul de la KFC tot pe net si nici pana acum nu m-au sunat. Credeti ca ma mai suna sau mi-am pierdut şansa?

Mulţumesc anticipat!

DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ti-ai pierdut sansa baiatule! Daca nu te-au mai sunat inseamna ca au gasit pe altcineva.
In general atunci cand te suna pentru un interviu trebuie sa le stârnești interesul sa te cunoasca. Daca n-ai fost disponibil in acel moment nu vor suna a doua oara chiar daca ei zic ca o vor face. Astfel de sanse sunt unice. Trebuie sa stii sa fii pe faza si sa profiti de ele.

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Pai de ce nu ai sunat tu pe numarul de pe care ai fost sunat? Sa te vada ca esti interesat.

| Liviu a răspuns (pentru HadesSs):

Nu, stai asa.Eu vorbesc cu tine, TU imi spui ca ma SUNI MAINE!, pai eu astept sa ma suni.Ce e cu gandirea asta comunista? Eu am sunat o data, ti-am aratat ca sunt interesat.Acum trebuie sa arati si tu ca esti interesat sa angajezi happy Cum adica sa sun eu iar? pai in momentu in care am sunat o data, clar sunt interesat.Acum nu stau toata ziua sa te frec la cap cu telefoane.

| HadesSs a răspuns (pentru Liviu):

Ei nu au nici un interes, mai sunt 10 poate care asteapta la rand happy

| Prtio explică:

Mulţumesc tuturor pentru opinii! Am sunat ieri la KFC si au zis ca ma vor suna azi, si chiar mai devreme m au sunat si mi au zis ca mâine de dimineaţă sa fiu la KFC Mihai Bravu pentru interviuz. happy