| vladtaurus a întrebat:

Am facut o tranzactie pentru promovarea unui aununt pe mercador si mi-a luat bani din cont si anuntul nu este promovat, plata a fost prin sms mesajul nu s-a trimis iar bani au fost luati? Cum se procedeaza? ( Mesajul l-am verificat de cateva ori inainte sa-l trimit ) Am facut printuri la mesajul care trebuie trimis si am pastrat mesajul in telefon.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi cu dovezile la protectia consumatorului dar mai intai incearca sa iei legatura cu ei: http://www.tocmai.ro/ajutor/contact

| vladtaurus explică (pentru Salontanul):

STI vreun numar de telefon? siteul este mercador

| Salontanul a răspuns (pentru vladtaurus):

Ma dar voi tinerii nu cititi nimic? Ti-am dat un link unde este scris si numarul. Apasa pe literele albastre si du-te acolo unde este scris.

| vladtaurus explică (pentru Salontanul):

Ma dar voi batrani numai aveti rabdare deloc ti-am zis ca siteul NU ESTE TOCMAI ci mercador si am facut demersurile astea, puteai sa iti dai seama de asta ca am scris in anunt ca AM FACUT PRINT

| Salontanul a răspuns (pentru vladtaurus):

In intrebarea intiala era tocmai.ro. Ai reeditat intrebarea. Nu-i nimic! Fa o reclamatie la protectia consumatorului: http://www.anpc.gov.ro/....../index.php