| Valentin_Valentin_1905 a întrebat:

Deci, am vrut sa-mi cumpar ceva in rate prin card online, am dat sa fac totul si mi-a venit sms-ul cu codul pentru a-mi verifica telefonul si-mi scria acolo ca platesc toata suma dar eu am ales plata in rate, vreau sa stiu daca mi-a luat toti banii sigur sau daca tot in rate ii platesc, mentionez ca ce am cumparat am cumparat de la zeedoshop si nu cred ca erau toti banii pe card.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai card de credit / cumparaturi acceptat de comerciantul de la care ai cumparat?