| Andrei281040 a întrebat:

Recent am cumparat ethereum de 100 de lei de la zebrapay. Am bagat acolo adresa mea de ethereum, aceasta este pe contul de payeer. Acolo imi apare ca am adaugat ethereum si la status zice 'processing'. Cam cat ar putea sa dureze pana se 'proceseaza'?

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Ciudat, am folosit în trecut zebrapay și a durat aproximativ o oră maxim pentru btc, cca. 30 min pentru. eth., scrie și pe net la fel. depinde de mai mulți factori. Nu te inpacienta, trebuie să intre odată ce ai adăugat contul tau. se mai împlântă.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Zebra este alba-neagra.

| varsanofie a răspuns:

Salut, în general durează cca. 30 minute.

| Andrei281040 explică (pentru varsanofie):

Salut, a trecut o zi si jumatate si inca tot asa zice.

| Andrei281040 explică (pentru varsanofie):

Ok

| varsanofie a răspuns (pentru Andrei281040):

Ciudat, am folosit în trecut zebrapay și a durat aproximativ o oră maxim pentru btc, cca. 30 min pentru. eth., scrie și pe net la fel. depinde de mai mulți factori. Nu te inpacienta, trebuie să intre odată ce ai adăugat contul tau. se mai împlântă.