| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat cu dizabilitati si lucrez la un crestin pentru pocaiti si eu sunt platit cu doar 3 lei pe ora si azi m-au sunat ca sa ma duc sa ajut dar am refuzat din pricina asta nu vreau sa ma mai duc acolo, le-am si spus ca pana nu ma platiti mai bine eu plec. Credeti ca am facut bine ca le-am spus adevarul, astept raspunsurile voastre.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu mergi sa-ti faci pensie de handicapat?
Ai toate dreopturile si poti lua o pensie frumoasa!

| Xenoverse a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa am sa fac.

| EneEscu a răspuns (pentru Xenoverse):

Am observat ca ai convingeri de tip paranoid, te simti persecutat si batjocorit, interpretezi orice sfat care ti se da ca fiind o intentie rauvoitoare si raspunzi pe un fond afectiv. Normal si benefic pentru tine ar fi sa asculti sfaturile care ti se dau, daca tot le ceri. Iti recomand sa te duci un consult de specialitate, pana nu e prea tarziu.

| Xenoverse a răspuns (pentru EneEscu):

Nu spune mi-e ce sa fac fraiere.

| IIIshaneIII a răspuns:

Care este defectul tau ca nu inteleg!?

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Ai facut foarte bine ..nu esti sclavul lor pe plantatie sa muncesti pe 3 lei

| FloriinDobrinn a răspuns:

Zic ca e ok ce ai facut.
Și imi pare extrem de rău pentru situația ta stiu ca nu ai postat asta pentru atentie dar imi pare extrem de rau!