| danypetrea90 a întrebat:

vreau sa fac schimb cu un telefon dan-dui un ps 2 si vrea sal trimit prin posta. cum pot face sa nu iau teapa? ofer fundawinking

Răspuns Câştigător
| Rax a răspuns:

Este pe riscul tau, el poate astepta sa primeasca primul de la tine, si apoi sa nu mai trimita el, sau poate sa iti trimita coletul dar nu cu produsul dorit.nu cred ca exista o posibilitate prin posta prin care sa fii sigur ca tranzactia va fi sigura.succes daca totusi incerci

| danypetrea90 explică (pentru Rax):

Mersi

| Rax a răspuns (pentru danypetrea90):

Mersi si eu, esti dragutwinking