| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Ati vazut vreodata anunturi pe stalpuri precum ca angajeaza la factori de productie sau operatori de productie nu mai stiu exact? A fost cineva acolo, ce se face acolo mai exact? Esti obligat sa faci ore suplimentare?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sunt locuri de muncă plătite foarte prost în care lucrezi fizic la o anumită mașină, sau după caz, cari chestii de colo colo.

| Iote a răspuns:

Anunturi pe stalpi? Unde?
Insa "ce faci acolo", depinde de profilul fabricii. Iar cu orele suplimentare depinde de patron. Daca are contracte, daca are cereri dar nu are angajati, se fac ore suplimentare. Inclusiv in weekend. Insa, sunt si platite.

| nyoentox2002 explică (pentru Iote):

Pai in oras am mai gasit, anunturi pe stalpuri! Si cred ca e ceva de genul!
Ba la Brașov ba la Cluj