| SKillerQSama a întrebat:

Salutare, in seara asta dupa ce tatal meu si-a aprins o tigara s-a intamplat sa arunce paiul pe niste bacnote de 50 de euro., m-ai precis 4 bacnote. 2 au ars pe jumatate si 2 doar un sfert, as putea sa ma duc undeva ca sa ii schimb?. stiu pe cineva care a avut un incendiu si i-au schimbat o parte din bani. multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tineti banii pe jos in loc de preșuri? Cred ca faci misto.

| SKillerQSama explică (pentru darrio2007):

Da, eu ma imbrac cu bacnote de 100 de euro. normal ca nu. s-a intamplat sa arunce paiul pe o masuta unde era o scrumiera, si au ars din greseala jumatate din bacnote

| floryn1993 a răspuns:

La orice banca

| Pizzaislife a răspuns:

Nu cred dar poti incerca

| SKillerQSama explică (pentru Pizzaislife):

Cineva s-a dus cu ele rupte si le-a schimbat, a spus ca sunt uzate :/

| Pizzaislife a răspuns:

Rupte da pentru ca chiar sunt uzate si se poate intampla dar arse nu cred