| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa castig niste banuti editand fotografiile oamenilor dar chestie este ca nu stiu cum sa incep. Cateva sfaturi?

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca te pricepi la editat sunt atatia fotografi care au nevoie de ajutor, exista o platforma unde poti sa iti iei usor de lucru si multi o folosesc fiind nr 1 in a gasi proiecte :

https://www.upwork.com/

| MariannN20 a răspuns (pentru aditimus):

Multumesc frumos, voi incerca!

| dinaprilie a răspuns:

Sa editezi? Sa iti faci reclama?

| youannoyingme a răspuns:

Poti sa iti faci experienta editand pozele tale proprii. Dupa, poti sa pui anunt pe un site cum e publi24, olx. Acolo pui poze cu edit-urile tale si before and after cu ele si pur si simplu astepti sa te sune oamenii.

| MariannN20 a răspuns (pentru youannoyingme):

Si ca sa ma plateasca cum fac?

| youannoyingme a răspuns (pentru MariannN20):

Se numeste si "cont bancar"

| MariannN20 a răspuns (pentru youannoyingme):

Si daca unu e minor?

| youannoyingme a răspuns (pentru MariannN20):

Nu e clar ca primeste in contul parintilor?! Hai va rog ganditi un pic inainte sa despicati firul in patru