| budurcageorgegabriel a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pc bun...sau daca nu componente ieftine si bune.
Eu as vrea sa ma bazez pe gaming....sub 4 milioane daca se poate!
P.S: Dau funda la cel mai bun raspuns! big grin

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te la alliance computer, pe strada lanariei, sector 4, in spate la dines; succes

| KodrutZ a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Stai acasa, cu 400 RON nu faci nimic.

| serverconfig a răspuns:

Salut. Uita-te la modelul acesta. Nu e pentru gaming, dar e cel mai bun raport calitate-pret in bugetul tau :

http://www.serverconfig.ro/......-2-7184435

| budurcageorgegabriel explică (pentru serverconfig):

Multumesc...Si e perfect pentru gaming: cu 4 gb de ram si procesor de 2. 50ghz e perfect merci. Funda