| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Dacă aveți idei de antreprenori mă interesează în ce anume se poate investi o sumă de 25.000 €. Din care sa iasă un profit frumușel.

Răspuns Câştigător
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Funerare,pizza la domiciliu, haine și încălțăminte la mana a doua.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci o covrigarie gogoserie si daca o ai in statie de autobuz sau in fața scolii liceului sau facultatii te ai scos ca toti maninca, elevii si studentii in pauze isi cumpăra un covrig o gogoasa sau o merdenea calda, sau mai poti face fornetii si alea sunt bune fierbinti cu caise cu visine cu telemea sau cu ciocolata.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Care este rata de faliment în această afacere?
Până a ajunge la break even într-o afacere e drum lung.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate doresti sa spui idei de afaceri, ca antreprenorii sunt oameni de afaceri, cei care fac afacerile.
Suma este micuta si ma indoiesc ca va dori cineva sa o investeasca, fiindca nu-ti poate aduce profit frumsel, asa cum doresti tu.
Ti-as sugera sa cumperi cripto monede, fiindca ti-ar aduce cateva sute de euro inapoi si nu ai nevoie de nimeni, sa se ocupe de banii tai.

| sierra1 a răspuns:

Faci pe cămătarul sau te mulțumești cu un profit "frumușel" de 0, 1-0, 4%/an

| UserNameLost a răspuns:

Nu există o afacere 100% sigură.