| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!
Nu stiu daca am ales ok categoria,insa intrebarea mea e urmatoarea si vreau cazuri concrete : pot creea un card la o anumita banca unde sa mi se vireze bani din strainatate(de ex.o tara non europeana )si daca raspunsul ar fi afirmativ, cam cat ar fi durata de transfer. multumesc!

4 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Western union este solutia

| liviubuzdugan1991 a răspuns (pentru cyupaku):

Salut! am omis sa spun... exceptand western-ul!

| liviubuzdugan1991 a răspuns (pentru cyupaku):

Salut! multumesc pentru raspuns dar as vrea prin cont bancar(sa posed un card)

| cyupaku a răspuns (pentru liviubuzdugan1991):

Si mergi la o banca si fa un card, care este problema nu inteleg