| andreeap200116 a întrebat:

Vreau sa trimit niște colete prin posta. Este vorba despre niște lucruri pe care le-am pus pe OLX la vânzare și sunt persoane din afara orașului care doresc sa le cumpere. Cum funcționează trimiterea unui colet prin posta in așa fel încât sa îmi primesc banii pentru vânzare de la cumpărător?

1 răspuns:
| kevin9 a răspuns:

Plasezi comanda tot pe olx ca sa-ti vina urgent cargus sa ridice coletul, dupa ce il ridica il duce la clint, il desface, il arata, clientu ii da bani curierului iar apoi curierul vine a doua zi la tine sa-ti aduca banii. funda