| StratulatAndreiRobert9111231241232134123444 a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac o uniforma nazista cum as putea sa o fac nu ma intrebati de ce mi-a venit si mie asa tongue DAU FUNDA! Am deja un sacou de la scoala si niste pantaloni de stofa tot de la scoala

Răspuns Câştigător
| YoooDeny a răspuns:

Ar trebuie sa iti iei o camasa de culoare albastru inchis, sa iti pui o esarfa la gat si sa faci un nod, sa iei sacoul pe deasupra, iar dupa aceea sa tai pantalonii si sa-i faci 3 sferturi, sa iti iei o pereche de sosete lungi pana la genunchi si niste tenisi in picioare....si gata bun venit in perioada nazist.winking

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ai grija cine te vede... Daca te vede politia ai incurcat-o...

| TheAce a răspuns (pentru StratulatAndreiRobert9111231241232134123444):

Dupa cum stii partidelul Nazist alaturi de cel Fascist au fost scoase in afara legii dupa WW2 si au ramas acolo. Orice incurajare sau expunere ostentativa sau nu a simbolurilor acestor partide este ilegala si se pedepseste comform legii. A fost un caz in Italia cu Stefan Radu care pur si simplu la un meci dupa un gol a executat salutul nazist. A fost amendat cu 120.000 Euro si a riscat chiar o suspendare pe viata, aparandu-se spunand ca nu a stiut ce face. E greu insa sa te aperi spunand ca nu stii ce faci daca porti o astfel de uniforma sau iti tatuezi o svastica etc.

| StratulatAndreiRobert9111231241232134123444 explică (pentru TheAce):

Ok multumesc foarte mult cu aceasta informatie