| Kwjdnfjuf12 a întrebat:

.am si eu o intrebare..inainte sa o pun.tin sa mentionez..ca alegerea facuta a fost una extrem de proasta..si eu..si mai proasta ca am facut-o..reget extrem ce am facut..si chiar vreau sa fiu iertata ca sa zic asa..stiu ca o sa fiu injurata si mai stiu eu ce..si luata la misto...Cand am fost la o petrecere. unii au zis sa facem un ritual satanic..si eu..am fost de acord..am facut si nu a mers..si apoi dupa o saptamana...l-am incercat singura..si..nu stiu daca a functionat sau nu.
Dar acum imi pare extrem de rau pentru ce am facut...si vreau sa fiu iertata de Dumnezeu..aceasta intamplare nu imi da deloc pace..deoarece imi este super frica ca nu voi fi iertata.
Ce pot face? Si cum imi voi da seama ca Dumnezeu m-a iertat?

Va rog sa nu ma luati la misto....sa nu glumiti etc.
Ma apasa vina de ceva vreme..si..mda..mai zic odata..regret nespus

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Roaga-te lui Dumnezeu sa te ierte. Acasa sau la Biserica, nu conteaza. Dumnezu te asculta oriunde.

| Kwjdnfjuf12 explică (pentru Salontanul):

Multumesc foarte mult

| Salontanul a răspuns (pentru Kwjdnfjuf12):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| Tabia a răspuns:

Fa rugaciuni si frecventeaza biserica, vorbeste cu parintele de cele intamplate.