| Katy4you a întrebat:

as dori sa ma apuc de cantat, dar nu stiu cum sa incep.nu ma sustine nimeni, poate parintilor li s'ar parea absurd dar eu tot vreauhappyceva sfaturi?:d

4 răspunsuri:
| Levana a răspuns:

Le demonstrezi că ai talent, participă la competiţii locale de muzică, arată-le că poţi şi că asta vrei să faci, şi or să te susţină.

| Adelinesmile a răspuns:

Pai. Daca vrei sa te apuci de cantat du`te la cursuri canto! Singura nu vei rezolva nimic laughing Numai eu zic ca " da, da. lasa ca merg eu maine la canto. " si maine nu mai vine rolling on the floor Intai o sa inveti respiratia, notele si tot restul.

Deci bafta!

| madyxo a răspuns:

Ai ceva inregistrat? cantat de tine?

ca sa te auzim

| TheoSound a răspuns:

Trimite-mi un demo pe adresa: rodjtheo@gmail.com. Daca ai talent te pot ajuta.