| Alișa00000000000 a întrebat:

Dupa Impartasanie se poate manca/bea?

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Da... Nu poti inainte sa mananci si sa beihappy Doar ca dupa ce te vei impartasi, nu ai voie sa pupi pe nimeni, si sa nu scuipi [asta include si spalatul pe dintibig grin] Cam atathappy

9 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Da

| ZEU93 a răspuns:

Da

| M a răspuns:

Da se poate.
inainte de Impartasanie categoric nubig grin
Te puuup:*

| Isabelamaria21 a răspuns:

Da,

Dupa impartasanie poti bea, poti manca

Dar inainte de impartasanie nu poti sa bei sau sa mananci trebuie sa te impartasesti pe stomacul gol :*

Succes!

| FoarteLetargic a răspuns:

Da, funda?happy

| missReckless a răspuns:

Da, poti dupa, dar e important sa nu mananci nimic inainte sa mergi la Impartasanie.
happy

| OrangeJuice a răspuns:

Da.Daca vrei sa ti post mananci de post daca nu mananci ce vrei.Azi m-am impartasit si cand am ajuns acasa am mancat.

| DjAnnaLove a răspuns:

Da,din cate stiu eu! Dupa Impartasanie se poate, numai inainte nu se poate! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da