| roskta a întrebat:

Am si eu o masina cu nr de spania si peste 2 saptamani imi expira asigurarea din spania fara asigurare pot so inscriu aici in romania?

Răspuns Câştigător
| marry_7650 a răspuns:

Sigur ca poti, nu are nici o legatura asigurarea cu inscrierea asa ca o poti inscrie linistitabatting eyelashes

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa îi faci asigurare, este lege care iti impune acest lucru, odata ce o inscrii in circulatie in Romania. Se platesc toate taxele conform legilor romanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e radiata din spania da se poate