| NemNUZ a întrebat:

Audi a5 2009 sau bmw 650 2008 si de ce?

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Daca era vorba de motorizari de fel, iar puterea tot la fel (cai) si diferenta sa fie de 4000euro in plus pentru bmw, eu as fi ales, a5, pentru ca, ii un model nou aparut, ii o marca foarte buna, si nu ii pline inca strazile de a5 inca, desi sunt fan bmw

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Audi a5 2009

Răspuns utilizator avertizat
| Mariussss14 a răspuns:

Bmw 650

| dru1darius a răspuns:

Spune-ne ce motorizare la audi, si daca vrei sa iti spunem ce motorizare ii mai buna, nu cred ca is mari diferente intre ele, motoare noi, moderne, iar la design nu cred ca nimeni nu ii in stare sa zica care ii mai buna, daca eu ma bat cu piatra in piept ca X ii mai bun ca Y, iar tie iti place Y, te pot obliga sa cumperi ce zic eu, normal ca nu

| NemNUZ explică (pentru dru1darius):

Pai audi a5-Transmisie:manuala Putere:239 CP (176 kW) Cilindree:2968 cm³ si bmw 650-Transmisie:automata Putere:362 CP (266 kW) Cilindree:4799 cm³ dar conteaza aspectu... si bmw e mai scump

| dru1darius a răspuns (pentru NemNUZ):

Ii mai scump bmw ca are mai multi cai si motor mai mare

| NemNUZ explică (pentru dru1darius):

Da stiu, tu ce zici se merita sa dai mai multi bani pe bmw?( e o diferenta de 4000 euro)

| NemNUZ explică (pentru dru1darius):

Nu ca as cumpara eu ca de unde banii?laughing dar vreau sa ii dau un sfat uniu prieten

| NemNUZ explică (pentru dru1darius):

Ok

| dru1darius a răspuns (pentru NemNUZ):

Daca era vorba de motorizari de fel, iar puterea tot la fel (cai) si diferenta sa fie de 4000euro in plus pentru bmw, eu as fi ales, a5, pentru ca, ii un model nou aparut, ii o marca foarte buna, si nu ii pline inca strazile de a5 inca, desi sunt fan bmw