| GeorgianaDaria a întrebat:

Bună, a cumpărat cineva vreo mașină de pe autovit în rate cu contract de muncă din străinătate? Aș dori să știu care sunt condițiile

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu autovit vinde ci fiecare parc, dealer sau samsar, evident pentru ca fiecare vinde dupa propriile reguli si fiecare societate e diferita atunci e nevoie sa aplici de la modul general la modul particular.
In cazul tau dupa ce ai selectat de la ce dealer vrei sa cumperi sa iei legatura telefonic cu acesta.
Evident ca ai nevoie de un dealer persoane juridica, adica pe romaneste firma si nu de la persoane fizice!
Autovit este o platforma de anunturi atat tot!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Autovit e doar un site de anunturi.
in functie de delerul de unde vrei sa iei masina vezi cu ce banci, companii de leasing lucreaza si apoi vezi ce conditii de creditare au