| MaxiEcho a întrebat:

Masina asta de la Bmw este 4x4?
m.automarket.ro/masini-noi/view/?trim_id=110687

Am vazut ca scrie tractiune integrală!
Si de ce nu scrie 4x4 cum scrie la masina asta tot de Bmw produsa?
m.automarket.ro/masini-noi/view/?trim_id=100489

Funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca na... sa exprimat ala care a scris altfel

| LTAA a răspuns:

4x4 inseamna tracţiune integralà, mai pe înţelesul tuturor, trage cu toate roţile.

| AliLina2 a răspuns:

In primul rand, la intrebarea 1, nu, nu este 4x4..asa arata bmw 430d 3.0 258CP AT8 xDrive..http://static.automarket.ro/......419723.jpg
Deci nu este 4x4 ca la bmw X6.

| suntserios a răspuns (pentru AliLina2):

Si 430 scrie clar ca e xdrive deci e 4X4 nu vad rostul comparatiei cu X6

| MaxiEcho explică:

Dar la masina Bmw-ul asta ce roti trag daca nu e 4x4 ca nu inteleg ca acolo scrie tractiune integrala!
Ce roti trag?

m.automarket.ro/masini-noi/view/?trim_id=110687