| doryk hot a întrebat:

Care este cea mai tare masina la ora actuala?

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea conform topului celor mai vandute masini di Romania ar fi; cadillac cts, lexur rx, bmw seria 1 cabrio, mercedes benz ml 63 amg.

| sorin a răspuns:

Daca te referi la masinile de serie fara modificari Ultimate Aero. Daca vorbim de masini tuning aici sunt multe care intrec si Bugatti si Aero cu spatelehee hee

| jocnecurat a răspuns:

Ce inseamna o masina tare...pentru tine?

| CatalinMG a răspuns:

Daca te referi la cea mai rapida masina din lume, SSC Ultimate Aero care depaseste Bugatti Veyron cu cativa kilometri la capitolul viteza maxima, dar eu personal tot Bugatti prefer happy

| anca_3211 a răspuns:

Opel Astra 2010

| Fl4sh3rON a răspuns:

Bugatti Veyron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia pe care o ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vorbiti prostii. cea mai tare masina la ora actuala referindune la viteza este un model facut de pagani:2500 de cai, viteza maxima de 450 km/h atinge 100 de km/h in 1, 9 sec.merge pe etanol, bioetanol, nitrometan, benzina.substante care ar rade de pe fata pamantului Palatul Parlamentului in 3 sec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare masina este audi r8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi a8

| florinreiki a răspuns:

Cel mai bun motor din lume care a castigat acest titulu este BMW

| florinreiki a răspuns:

Sunt multe marci care au o gramada de cai dar degeaba, trebuie calitate nu numai cai engros asa ca Bmw este regele.Ca de exemplu MCLAREN F1 cu motorizare bmw fabricat in 1991 cu tehnologia de atunci a i-a dat calasa lui BUGATTI pe prima mie de metri. simtiti si voi adrenalina http://www.youtube.com/watch?v=JdVZU96gkDM