| imajerec a întrebat:

Care sunt cele mai bune modele de masini(2006-2010) ce pot fi luat folosite, din punct de vedere al fiabilitatii si al costurilor de intretinere anuala?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Golf 4 - golf 5-6 - renault megane din 2000 in sus, clio la fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacia

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Logan 1.4, 1.6 si 1.2
In rest sunt toate cojile la gramada. Multi ar spune ca VW/VAG sunt "cele mai bune", eu zic ca sunt cel putin la fel ca si Ford, Renault, Opel, etc. Cine le vede mai sus, e incuiat neprofesionist.