| imihaistoian a întrebat:

Cat este pretule cel mai mic pentru un repartitor frana spate logan 1 6 mpi? Dezmembrari sau nou?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Stoiane iti dau un sfat Nu procura piese de vitalitate zero pentru masina aiurea, adica cele mai ieftine, poti sa te trezesti fara frane cind ai nevoie mai mare de ele, second hand treaca mearga insa noi si turcesti adica sa fie ieftine sunt mediocre calitatea nefiind una din calitatile lor si de tii la viata ta si a celor pe care ai ai ocazional in masina NU te hazarda.De regula acestea sunt produse in ateliere sumbre nu le recomand nimanui.
Am avut pompa de benzina arsa la Logan si se gasesc motoare cu pompa incorporata separat de corpul pompei si incepeau preturile de la 60 lei si duceau pina la 330 lei.Am ales originala france la aproape 2 mil deoarece era de uzina si am montat-o singur pentru ca la servis cereau 2 mil operatiunea si numai asa aveam garantie la ea, m-am riscat sa o montez eu stiind ca pierd garantia insa am pompa de uzina si nu de firme de garaj, made in china sau la Iasi, sa nu cumperi niciodata piese de la Iasi fabricant ca sunt mizerabile la calitate.
Despre pret citeste aici si vezi ce si cum :http://www.loganclub.ro/forum/repartitor_de_fr_226_n_259-t7706p3.html
Bafta