| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce marca este mai buna intre Audi si Bmw?

Răspuns Câştigător
| ghibaflo a răspuns:

Audi, daca ti se strica BMW`ul nu il mai face nimeni sa mearga ca inainte

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Atat Audi cat si Bmw sunt masini deosebite, elegante, puternice cu un confort placut si multa siguranta prin dotarile pe care le au. Totusi prefer Bmw.

| clauss a răspuns:

Eu prefer audi, care e mai buna nu stiu

| Brotacelu a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune, insa eu prefer BMW

| mistikk a răspuns:

MERCEDES crede-ma intre ele doua Mercedes este cea mai buna marca este o masina eleganta o masina dupa care oamenii intorc capul pe strada si in plus sunt niste masini deosebit de stabile eu am Mercedes c 180 si sunt foarte multumita de masina mea

| Sofer a răspuns:

Ce aveti cu bmw ca e costisitor? Fiecare e liber sa isi cumpere ce doreste iti recomand Bmw 320d.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Audi
bmw`uri sunt masini costisitoare

| MrWicked a răspuns:

Audi normal

| dymon087 a răspuns:

BMW sunt mai sigure si mai frumoase dupa parerea mea.

| andrei1114 a răspuns:

Amndoua sunt foarte bune, piesele sunt foarte scumpe