| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina imi recomandati (sa fie komby,de aceea mai lunga,stiti la ce ma refer)pe langa Ford,Opel si Wolksvagen? Ceva la mana a doua, si pana in 1500 de euro neinmatriculata.

5 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Avand in vedere ca la remat primesti cupoane in valoare de 1500 Eur cine crezi tu ca-ti vinde tie masina sub banii astia? Poate doar daca nu mai poate sa se deplaseze cu ea pana la remat, ca nu mai porneste...

| xPoc a răspuns (pentru Braunion):

Daca esti baiat destept si stii unde sa cauti iti garantez ca gasesti

| adinaTPU a răspuns:

Ai aici cate oferte vrei: http://www.bestauto.ro/auto/combi/
Inainte sa alegi, fa un calcul cat de costa RCA-ul, piese de schimb, etc. Pentru RCA eu am folosit calculatorul de la http://www.romasig.ro iti da oferte de la mai multi asiguratori si sunt de incredere, de la ei mi-am luat si eu polita, livreaza gratuit in toata tara. Succes!

| xPoc a răspuns:

Eu ti-as recomanda marca opel si daca vrei o masina mai lunga opel calibra... opelul are si aspectul frumos la oricare masina si are si piesele ieftine acum depinde de preferintele tale

| suntserios a răspuns (pentru xPoc):

Omul vrea break si tu ii zici de Calibra.

la 1500 E nu prea stiu ce masina gasesti tu asa de mare, dar poti sa te uiti si dupa volvo, gasesti un cazan ceva