| Alin_Soare_1994 a întrebat:

Ce semnificatie are acel martor?
http://imgur.com/a/UFmC4

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

De ce spuneti voi martor? De ce nu vorbiti lumina, sau am aprins un bec, sau stiu si eu ce altceva.Martor,adica martor la ce anume? Ala este de fapt un led sau bec dupa caz.Nu prea se observa bine dar banui cai ceva legat de ulei, presiune, sau nivel, ori temperatura la ulei.

| Alin_Soare_1994 explică (pentru relian):

E o roata, s-a umblat la senzorii de la valve, de fapt, i-a scos.

| relian a răspuns (pentru Alin_Soare_1994):

Nui clar, deci ce roata ce senzori si de la care valve? Valve la masina sunt balamuc.Rotile ce valve sa aiba, alea pe unde se ulfla roata sau ce anume? Sau ai vrut sa spui ca iconita aia e o roata? Pune o poza mai clara, asa roti is multe si dintate si depinde de masina.Deci spune ce masina e pune o poza clara, sau cauta pe net pe google dar cauta in engleza. warning light 2005 ford bla bla model siti va da o caruta de semne. Poti sa scrii image siti dau doar poze apoi la poza vezi ca te trimkite undeva pe sitele respectiv si spune ce inseamna fiecare semne, dar trebuie sa cauti ca nu toti dau explicatii.