| Gebo166 a întrebat:

La scoala de soferi, intructorul te poate pacali la sala pentru examen, falsificand rezultatele la calculatorul central?

fundisa...multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Instructorul nu poate sa falsifice rezultatele din calculator, pentru ca sistemul este foarte bine definit.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine a râs de tine?
Nu se poate face aşa ceva cu tot interesul financiar!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ba poate! Chiar poate pentru că are parola de acces la sistemul central unde se stochează toate chestionarele.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Geo16, interesul financiar îţi spune ceva?thinking

| Alexu_6086 a răspuns:

Da si nu. Daca te referi la examenul (sala) pe care o dai la scoala de soferi si nu la drpciv, la etapa aceea preliminara pe care unele scoli o pun ca obligatorie... posibil. Daca te referi la examenul dat pe bune la drpciv, acea sala, atunci clar NU, instructorul nu are nici o treaba cu examenul ala. Te duci singurica, dai examenul si calculatorul iti afiseaza pe loc admis/respins.

| geo16 a răspuns:

Chiar daca se poate, de ce ti-ar face una ca asta...

Eu n-am auzit pana acum asa ceva; sa-ti falsifice rezultatele...

| Gebo166 explică:

Multumescwinking